Zdjęcia szpiegowskie

Oto nowe Audi S3 w pełnej okazałości

Poznaliśmy już wygląd nowego A3. Teraz przyszedł czas na usportowioną odmianę.

Poznaliśmy już wygląd nowego A3. Teraz przyszedł czas na usportowioną odmianę.

O tym, jak prezentuje się nowe wydanie Audi A3 przekonaliśmy się już na jesień zeszłego roku, ponieważ niemiecka marka zdecydowała się przeprowadzić testy samochodu w odległej Afryce bez praktycznie żadnego kamuflażu. Następnie samochód przyłapany został przez szpiegów motoryzacyjnych miesiąc później w swojej ojczyźnie, kiedy wypakowywany był z kamuflującego pokrowca w siedzibie Audi. Teraz dzięki profilowi cochespias na Instagramie, możemy przyjrzeć się w pełnej okazałości usportowionej odmianie maszyny – Audi S3.

Pojazd sfotografowany został bez żadnej siatki maskującej, pokryty jest jedynie dosyć niecodziennym wzorem lakieru. Z przodu królują światła o nieregularnym, ostrym kształcie i sześciokątny grill. Pod lampami znajdują się wloty powietrza otoczone wyrazistym przetłoczeniem. Z tyłu w oczy rzucają się cztery końcówki układu wydechowego, które wychodzą z dyfuzora. Auto osadzone zostało na dużych felgach o sportowym wzorze, a za nimi widać czerwone zaciski hamulców.

Jeśli chodzi o wnętrze, to centralne miejsce na desce rozdzielczej zajmować będzie ekran służący do obsługi inforozrywki. Nie odstaje on na zasadzie tabletu, a jest integralną częścią całego panelu. Za kierownicą umieszczony został naturalnie również cyfrowy wyświetlacz, a po jego bokach widoczne są wyraźnie odstające kratki nawiewów. Tunel środkowy jest minimalistyczny i przypomina w dużym stopniu ten z nowej generacji Volkswagena Golfa i Skody Octavii.

Według aktualnie dostępnych informacji nowe Audi S3 dysponować będzie jednostką napędową generującą 330 koni mechanicznych. Jest to taka sama ilość mocy, jaką zapewniać będzie nadchodzący, nowy Volkswagen Golf R.

Nowa generacja Audi A3 zadebiutuje prawdopodobnie na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Genewie, a wiec już niebawem. Odmiana S3 swoją premierę świętować będzie prawdopodobnie gdzieś w połowie bieżącego roku.

2020 Audi S3 – zdjęcia szpiegowskie

Styczeń 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: cochespias

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Oto nowe Audi S3 w pełnej okazałości

  • 30 stycznia 2020 at 11:23
    Permalink

    Jak coś, to Golf 8 R będzie mieć ok 330KM a GTI TCR 295KM.

    Reply

Dodaj komentarz