Najnowsza oferta Audi RS trafiła na warsztat ABT

Tuner zajął się modyfikacjami dla Audi RS4, RS6, RS7 oraz RS Q8.

Tuner zajął się modyfikacjami dla Audi RS4, RS6, RS7 oraz RS Q8.

ABT potrafi działać prawdziwe cuda w swojej branży, co udowodnił nam już jakiś czas temu prezentując jedyne w swoim rodzaju Audi A1. Teraz na warsztat niemieckiej firmy trafiły o wiele potężniejsze samochody, wprost z nowej oferty Audi RS.

W oczy zdecydowanie najbardziej rzuca się Audi RS7, nadwozie auta pokryte zostało specjalnym lakierem z oferty niemieckiego producenta, który kosztuje ponad 25 tysięcy złotych. ABT do kompozycji dorzuciło swoje 22-calowe, ciemne felgi ze stopu metali lekkich, które według tunera są „pierwszymi na świecie, produkcyjnymi aerodynamicznych kołami”. Bazowo maszyna oferuje moc 600 KM oraz 800 Nm, dzięki modyfikacją od ABT, potencjał silnika udało się zwiększyć do 700 KM i 880 Nm, niestety nie wiemy jak wpłynęło to na osiągi RS7.

Audi RS4 w interpretacji tunera otrzymało ciemny, błyszczący lakier, dopasowane felgi, z wieloramiennym wzorem, oraz odznaczające się czerwone zaciski hamulców. Przed modyfikacjami ABT, 2,9-litrowa jednostka V6 zapewniała moc 450 KM oraz 600 Nm, teraz oferuje 530 KM i 680 Nm.

Pozostałe dwa modele, Audi RS6 oraz Audi RS Q8 polakierowane zostały na ciemno-szarą barwę i oczywiście osadzone są na dedykowanych felgach od ABT. Pod maskami obu pracuje ten sam silnik co w opisanym już Audi RS7, po wizycie u ABT. Warto zaznaczyć, że nie jest to koniec przygód niemieckiego tunera z nowym RS6, firma pracuje już na modelem RS6-R, którego moc z pewnością przekraczać będzie 750 KM.

2020 Audi RS4, RS6, RS7, RS Q8 od ABT

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: ABT

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz