Moto Filmy

Oto dlaczego niektórzy powinni już oddać prawo jazdy

Roztrzaskany samochód, zniszczone płoty i "zaparkowanie" na ścianie domu trzy działki dalej. Kobieta nawet nie jest świadoma zniszczeń i zagrożenia jakie stworzyła.

Roztrzaskany samochód, zniszczone płoty i „zaparkowanie” na ścianie domu trzy działki dalej. Kobieta nawet nie jest świadoma zniszczeń i zagrożenia jakie stworzyła.

To jedna z tych sytuacji, która pokazuje, że osoby w pewnym wieku nie powinny już siadać za kierownicę, gdyż stwarzają ogromne zagrożenie dla innych i samych siebie. Na nagraniu widzimy czerwonego Citroena C5, którego kierująca kobieta roztrzaskała o ścianę domu. Na wstecznym przejechała przez dwie inne działki taranując wszystko co stało jej na drodze. Nie jest nawet świadoma zniszczeń i zagrożenia jakie stworzyła, a jedyne o co się martwi to, czy wezwana została policja i… zniszczone lusterko boczne.

Zachowanie nagrywającego, który prawdopodobnie jest właścicielem domu, w który uderzył Citroen C5 również zachował się mało odpowiedzialnie. Nie poinformował żadnych służb o zdarzeniu i próbuje tuszować zdarzenie i oszczędzić kobiecie prawa jazdy – oczywiście zakładając, że takowe posiada. Kompletnie nie widzi możliwości, że w ogrodzie przy domach obok mogli być ludzie, którzy zostaliby przez tę kobietę bardzo poważnie potrąceni.

Oto dlaczego niektórzy powinni już oddać prawo jazdy

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz