Mercedes-AMG G63 G-Yachting – dla fanów morskiego stylu

Nasz rodzimy tuner Carlex Design po raz kolejny wziął na swój warsztat Mercedesa-AMG G63 i ponownie udowodnił, że nie ma dla niego zadań niemożliwych.

Nasz rodzimy tuner Carlex Design po raz kolejny wziął na swój warsztat Mercedesa-AMG G63 i ponownie udowodnił, że nie ma dla niego zadań niemożliwych.

Posiadanie własnego jachtu motorowego to przyjemność zarezerwowana dla promila najbogatszych osób na naszej planecie. Oprócz jednostek wodnych, posiadają oni również w swoich garażach robiące nie mniejsze wrażenie samochody. Co jednak kiedy, dany miliarder tak bardzo kocha morski klimat, że najchętniej nigdy nie opuszczałby akwenów bądź nadbrzeży? Musi wtedy koniecznie zgłosić się do naszego rodzimego tunera Carlex Design, ponieważ ten ma dla niego świetną ofertę.

Projektanci firmy muszą bardzo lubić się z Mercedesem-AMG G63, ponieważ poznaliśmy właśnie kolejny w tym roku, robiący ogromne wrażenie projekt, oparty na tym samochodzie. Wcześnie był to Mercedes-AMG G63 Steampunk Edition, teraz mamy do czynienia z Mercedesem-AMG G63 G-Yachting Limited Edition.

Wygląd auta zaprojektowany został dla entuzjastów morskiego klimatu. Nadwozie w połowie ozdobione zostało szczotkowanym, srebrnym lakierem, który kontrastuje z granatową górą. Na dachu znalazł się emblemat „Yachting Edition”, a osłona na zapasowe koło ozdobiona została specjalnym wzorem. Dopełnieniem wizerunku maszyny są specjalne, 22-calowe felgi z pięcioramiennym wzorem zaprojektowane przez tunera.

W środku dostępne mamy dwa projekty. Pierwszy prezentuje ciemno-brązowe obszycie, które przebijane jest jasnymi elementami. W drugim dominuje biel, połączona z jasno-brązowymi dodatkami. Niezależnie który wzór podoba wam się bardziej, oba posiadają logo „Yachting Edition” umieszczone na dachu oraz bagażnik wyłożony deskami. Oprócz tego drewno znaleźć można w kokpicie na kierownicy, bokach drzwi oraz podłodze.

Cena za tak wykończoną G-Klasę AMG nie została ujawniona, jednak z pewnością nie jest to tania przyjemność. Cena za samego bazowego Mercedesa-AMG G63 to nieco ponad 773 tysiące złotych.

Mercedes-AMG G63 G-Yachting Limited Edition

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Carlex Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz