Oto Volkswagen Jetta z baaardzo długimi drzwiami

Nie jest to jedyna modyfikacja, jaką niedzielny tuner chciał wprowadzić do maszyny.

Nie jest to jedyna modyfikacja, jaką niedzielny tuner chciał wprowadzić do maszyny.

W tuningowaniu aut chodzi przede wszystkim o poprawienie ich mocy i właściwości jezdnych oraz ulepszenie ich wyglądu. Zajmują się tym w większości przypadków profesjonalni tunerzy. Zdarza się jednak, że za modyfikacje samochodów biorą się osoby zupełnie nie znające się na tym, co gorsza, często są to ludzie z wyobraźnią wychodzącą w bardzo niecodzienne ramy.

Ten Volkswagen Jetta trafił w ręce właśnie takiego człowieka. Pierwszą zmianą jaka został wprowadzona w maszynie, było rozcięcie słupka B, a następnie zespawanie jego elementów tak, aby połączył parę drzwi. Wynikiem tej modyfikacji było powstanie bardzo długich, pojedynczych drzwi, prowadzących zarówno na pierwszy jak i drugi rząd siedzeń.

Zdjęcie pojazdu pochodzi z warsztatu Harry’s Auto Restoration & Repair, który znajduje się w Wyoming w stanie Michigan. Od razu zaznaczmy, że przeróbka ta nie jest dziełem pracowników placówki. Auto w takim stanie zakupione zostało przez właściciela warsztatu za 200 dolarów na aukcji internetowej Copart.

Co ważne, zespawanie ze sobą drzwi nie było jedyną modyfikacją, jaką poprzedni właściciel chciał wprowadzić do pojazdu. Podobno następnym krokiem miałoby odcięcie maszynie dachu, a następnie przerobienie jej na ciężarówkę. Kiedy jednak przekonał się, że nie idzie mu najlepiej, postanowił sprzedać auto w takim stanie.

Otwórz wideo

źródło: Reddit, Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz