Nowy Scirocco na znacznie lepszej wizualizacji

Co powiecie na powrót Scirocco w takim wydaniu?

Co powiecie na powrót Scirocco w takim wydaniu?

Miesiąc temu prezentowaliśmy pierwszą wizualizację nowej generacji Volkswagen Scirocco. Za projektem stał Kleber Silva i przygotował on render na bazie poprzedniej generacji i najnowszej odsłony Volkswagena Golfa. Niemalże wszyscy byli zgodni i uznali wizualizację za średnio udaną.

Tym razem mamy coś nowego i znacznie bardziej dopracowane. Powyższy projekt jest autorstwa X-Tomi, który już wielokrotnie dostarczał fantastyczne wizualizacje. Tym razem widać, że nie jest to poprzednia generacja, a coś świeżego.

Z przodu znajdziemy światła inspirowane aktualnym Golfem, cienką atrapę chłodnicy ze zintegrowanym znaczkiem i zderzak z horyzontalnym przetłoczeniem i centralnym wlotem powietrza. W porównaniu z Golfem nie mamy tutaj wąsików na końcówkach zderzaka, brak emblematów wersji na nadkolach i nieco inną maskę.

Dalej widzimy masywne nadwozie ze smukłymi przetłoczeniami, długie drzwi, przyciemnione tylne szyby oraz lekki spojler na klapie bagażnika. Nie zabrakło czarnego dachu skrywającego szyberdach i ok. 19-calowych felg wysuniętych do linii nadkoli, dzięki czemu auto wygląda bardziej sportowo.

Niestety X-Tomi nie odważył się przedstawić nowego tylnego pasa, jednak niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości przyjdzie nam go zobaczyć.

Poniżej poprzednia wizualizacja autorstwa Klebera Silva oraz galeria zdjęć z naszego ostatniego testu Scirocco.

2021 Volkswagen Scirocco – wizualizacja Kleber Silva

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2016 Volkswagen Scirocco R-Line 2.0 TSI 220 KM – zdjęcia z naszego testu

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz