Oto jak prezentuje się BMW Serii 6 GT po faceliftingu

Premiera auta będzie miała miejsce już w środę.

Premiera auta będzie miała miejsce już w środę.

Już 27 maja w Korei niemiecki producent zaprezentuje swoje dwa odświeżone auta. Pierwszym z nich będzie Seria 5, drugim ciesząca się mniejszą popularnością Seria 6 GT. O ile Serię 5 mieliśmy już okazję zobaczyć bez siatki kamuflażowej, tak zdjęcia drugiej maszyny wyciekły do sieci dopiero teraz.

Największą zmianą są przemodelowane światła LED z przodu i z tyłu, frontowe wydają się być bardzo podobne, do tych jakie widzieliśmy na niedawnej zapowiedzi Serii 5. Modyfikacje dotknęły również zderzaka, który ma teraz mniejsze wloty powietrza i bardziej proste linie. Wiele osób z pewnością ucieszy fakt, że nerki maszyny nie zostały ani trochę powiększone.

Polecany film z naszego kanału

W środku zadebiutują prawdopodobnie nowe wersje tapicerek i dodatków, oprócz tego Seria 6 GT otrzyma zmodernizowany system info-rozrywki.

Aktualna oferta silnikowa nie ulegnie przemodelowaniu, chodzą jednak pogłoski, że pojazd otrzyma teraz hybrydowy układ napędowy typu plug-in. Ten zostałby przeniesiony z większego BMW Serii 7, które ma pod swoją maską sześciocylindrowy, turbodoładowany silnik spalinowy o pojemności 3-litrów, wspomagany przez pojedynczy motor elektryczny. W modelu 745e xDrive iPerformance układ ten generuje 390 koni mechanicznych.

2020 BMW Serii 6 – zdjęcia szpiegowskie maj 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 BMW Serii 6 GT – zdjęcia szpiegowskie grudzień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz