Moto Filmy

Nieudana próba zatankowania Tesli na stacji benzynowej

Po kilku minutach walki i poszukiwania wlewu paliwa, kierowca postanowił wykonać "telefon do przyjaciela".

Po kilku minutach walki i poszukiwania wlewu paliwa, kierowca postanowił wykonać „telefon do przyjaciela”.

Wyobraź sobie, że jesteś uczestnikiem programu „Milionerzy” i stoisz przed ważnym pytaniem, na które wydaje ci się, że znasz odpowiedź. Jednak po dłuższym zastanowieniu odkrywasz, że jesteś w błędzie i w panice zaczynasz poszukiwać właściwej odpowiedzi, lecz nie możesz jej znaleźć. Postanawiasz się upewnić i wykonujesz telefon do przyjaciela, który rozjaśnia całą sprawę, lecz wystawia tym samym twoją niewiedzę na pośmiewisko. A teraz przerzućmy to na nietypową sytuację na jednej z amerykańskich stacji benzynowych.

Samochody elektryczne już na dobre zadomowiły się w motoryzacji i powinniśmy przywyknąć do ich widoku. Niemniej jednak, popularność tego typu pojazdów sprawia, że niektórzy nie do końca wiedzą, jak je zatankować. Pewien kierowca najwyraźniej pożyczył elektryczną Teslę i postanowił zatankować ją na zwykłej stacji benzynowej.

Polecany film z naszego kanału

Początkowo kierowca otwiera port do ładowania pojazdu i próbuje zatankować tam paliwo, lecz nie idzie to po jego myśli i dystrybutor paliwa nie pasuje do „wlewu”… a to zaskoczenie. Mężczyzna jednak nie poddaje się i rozpoczyna jego poszukiwania. Może został umieszczony po drugiej stronie samochodu? A może w innym miejscu? Postanowił zajrzeć również do bagażnika i pod maskę samochodu, lecz odszedł od nich rozczarowany. W międzyczasie możemy dostrzec zdziwienie przechodzących ludzi, którzy zastanawiają się, co Tesla robi na stacji benzynowej?

Ostatecznie mężczyzna postanawia skorzystać z telefonu i wysyła SMS-a do znajomego, który, patrząc po reakcji kierowcy, uświadamia go, że Tesla nie przyjmuje tradycyjnego paliwa. Mężczyzna ostatecznie odjeżdża ze stacji i pozostawia za sobą rozbawionych pasażerów czekającego na tankowanie samochodu.

Możemy zadać sobie pytanie, czy owe „tankowanie” było zabawną pomyłką, czy celowym żartem. Patrząc po reakcji kierowcy Tesli, wydaje się, że był to rzeczywiście błąd wynikający z niewiedzy mężczyzny lub dobrze odgrywana scenka. Oceńcie sami.

Nieudana próba zatankowania Tesli na stacji benzynowej

Źródło: TechnologyExpo

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz