Suzuki Jimny jako Rat rod

A gdyby pozbawić samochodu terenowego jego największej zalety?

A gdyby pozbawić samochodu terenowego jego największej zalety?

Liczni graficy lub całe portale zajmujące się wizualizacjami przygotowywały już mniej lub bardziej dziwaczne wizje niektórych modeli bądź ich nietypowych wersji, które w niektórych przypadkach nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Podobnie sprawa wygląda z tą grafiką od Les83Machines, na której Suzuki Jimny dokona szturmu na wasze oczy.

Polecany film z naszego kanału

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałby samochód off-roadowy z minimalnym prześwitem, który charakterystyczny jest dla tuningów samochodów sportowych, to pewien zespół grafików postanowił stworzyć takowy projekt. Choć w tym przypadku użycie słowa „projekt” jest dalekie od realiów, a bardziej pasowałoby tu stwierdzenie, że mamy do czynienia z karykaturą Suzuki Jimny.

Portal Les83Machines postanowił przedstawić ten model jako pojazd, który ociera podwoziem o podłoże i otrzymał przedłużone wahacze, które wypychają koła daleko poza nadkola, a całość dopełniają czarne akcenty kontrastujące z jasnym lakierem.

Samo Suzuki Jimny występowało już w wielu ciekawych projektach, które wyglądały dobrze i przyjemnie przyciągały wzrok, zaś to dzieło jest ewidentnym szturmem na nasze oczy. Choć na rynku tunerskim oraz na większości wizualizacji model ten radzi sobie świetnie, to został on wycofany ze sprzedaży w Wielkiej Brytanii i marka zajmie się jedynie złożonymi już zamówieniami.

Istnieją także doniesienia o powrocie komercyjnej pochodnej SUV-a klasy N1, ale nie zostały one jeszcze potwierdzone, a inne plotki mówią o pięciodrzwiowym wariancie skierowanym do Azji, który nie trafiłby na stary kontynent. Oczywiście i one nie zostały także potwierdzone, a jak na ten moment nadal możemy zamawiać Suzuki Jimny w Europie.

Suzuki Jimny Rat Rod

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Les83Machines

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz