Poznajcie Lamborghini Urus Graphite Capsule

Neonowe akcenty z pewnością przyciągną uwagę ulicznych gapiów.

Neonowe akcenty z pewnością przyciągną uwagę ulicznych gapiów.

Jest wiele sposobów, aby wyróżniać się na drodze swoim samochodem, niektórzy kupują rzadkie modele lub też posiadają znaczek jednej z najdroższych marek na masce. Zdarzają się również Ci, którzy decydują się na zakup specjalnych wersji wykończeniowych, limitowanych edycji, czy idąc po najtańszej linii oporu, modyfikują swoje samochody zmieniając ich wygląd nie do poznania. Jeżeli jesteś osobą, która pragnie zainwestować spore fundusze w swój samochód, to Lamborghini ma dla ciebie idealną ofertę.

Włoska marka wprowadziła do sprzedaży pakiet zmian Graphite Capsule dla Lamborghini Urus, który zaoferuje nam cztery nowe kolory nadwozia, neonowe akcenty oraz drobne poprawki wizualne, które z pewnością przyciągną uwagę ulicznych gapiów. Pakiet dostępny jest dla roku modelowego 2021 i oferuje matowe barwy Bianco Monocerus, Nero Noctis, Grigio Nimbus oraz Grigio Keres, które pokrywają praktycznie całe nadwozie. Lakier dopełniany jest poprzez neonowe akcenty w kolorach Arancio Leonis, Arancio Dryope, Giallo Taurus i Verde Scandal odpowiadające barwą od żółtej po neonową zieleń. Akcenty te trafiają na przednie splittery, wstawki drzwi, tylny spojler oraz do nowych 23-calowych obręczy Taigete. Ostatnią zmianą zewnętrzną jest wprowadzenie czarnych, chromowanych końcówek układu wydechowego.

Zmiany kontynuowane są w kokpicie, który otrzymał wykończenie z ciemnego anodyzowanego aluminium na desce rozdzielczej i panelach drzwi z nowymi matowymi wstawkami z włókna węglowego. Sam kontrastujący kolor również trafił do wnętrza i powędrował do tunelu środkowego, wstawek na zagłówkach, przeszycia Q-citura, czy też przyjął postać wyszytego logo Lamborghini na zagłówkach. Całość dopełniana jest przez wentylowaną Alcantarę, która pokrywa siedzenia w wersji Graphite Capsule.

„Nowe Graphite Capsule potwierdza niepowtarzalną wszechstronność Lamborghini Urus jako oryginalnego Super SUV-a: jego kolor i styl są tak samo elastyczne i wszechstronne, jak jego obecność w każdym środowisku o wysokich osiągach i stylu życia. Nieodłączny projekt Lamborghini Urus, z DNA naszego supersportowego dziedzictwa, daje praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji kolorów i wykończeń. Urus Graphite Capsule to najnowsza kolekcja, która oferuje naszym rosnącym klientom możliwość wybicia ich indywidualności i stylu życia na ich Lamborghini. ” – powiedział Giovanni Perosino, dyrektor handlowy Automobili Lamborghini.

2021 Lamborghini Urus Graphite Capsule

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz