Zdjęcia szpiegowskie

Nowy model Bugatti przyłapany na zakamuflowanych testach

Model zadebiutuje już 28. października.

Model zadebiutuje już 28. października.

Przyszłość Bugatti stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Po sieci krąży wiele pogłosek, według których Volkswagen zamierza sprzedaż tę markę, a sama firma zahamowała rozwój swojego drugiego modelu. Dodatkowo do niedawna nie wiedzieliśmy, jakie są najbliższe plany Bugatti, lecz marka opublikowała tajemniczy zwiastun, a także grafikę przedstawiającą nietypowy model ze światłami w kształcie litery X, a niedawno nowy samochód został przyłapany na zakamuflowanych testach na torze Circuit Paul Ricard we Francji.

Pomimo zastosowania dokładnej siatki maskującej możemy dostrzec, że nadchodzący model będzie agresywnym coupe ze zdecydowanie mniejszą kratką grilla, niż w widzianych wcześniej pojazdach marki. Dodatkowo tuż za kabiną znalazł się ogromny wlot powietrza, który zapewne odżywia potężny 8-litrowy silnik W16 z czterema turbo. Możemy również, że na bocznej części pojazdu znalazło się wiele otworów wentylacyjnych, które zapewne posłużą do chłodzenia hamulców, a także liczne przetłoczenia.

Najciekawiej prezentuje się tylna część pojazdu, która idealnie świadczy o agresywnym charakterze zakamuflowanego prototypu. Płetwa znajdująca się na dachu została pociągnięta wzdłuż pojazdu i wydaje się być zespolona z tylnym spojlerem, który został zamontowany w okolicy tylnych błotników. Tuż obok znalazły się tylne światła w kształcie wcześniej wspomnianej litery X oraz potężne cztery końcówki układu wydechowego, pod którymi znalazł się ogromny dyfuzor.

Nie wiemy jeszcze, jaką nazwę otrzyma przyłapany prototyp, ani kiedy mógłby zadebiutować, lecz jeżeli połączymy poniższe ujęcia z niedawnym zwiastunem opublikowanym przez Bugatti to możemy wysnuć pewną tezę. Jeżeli obie informacje są ze sobą powiązane to model zadebiutuje już 28 października, lecz nadal nie wiemy, co oznacza tajemnicze 0,67. Dodatkowo możemy sądzić, że zaoferuje nam on około 1600 KM mocy, czyli tyle, ile mogliśmy otrzymać w Centodieci i Chiron Super Sport 300+.

Nowy model Bugatti przyłapany na zakamuflowanych testach

Tajemnicze Bugatti – zdjęcia szpiegowskie, październik 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz