Mercedes Klasy X otrzymał wersję Racing Green od Carlex Design

Polskie studio ponownie wzięło na swój warsztat niezbyt udaną Klasę X.

Polskie studio ponownie wzięło na swój warsztat niezbyt udaną Klasę X.

Polskie studio projektowe Carlex Design już wielokrotnie opracowywało wyśmienite wykończenie dla Mercedesa Klasy X, którego z pewnością nie można nazwać zbyt udanym projektem, a jego szybkie uśmiercenie tylko to potwierdza. Wcześniej mogliśmy podziwiać model z nietypowym wykończeniem Yachting Edition inspirowanym żeglarstwem, czy też Mercedesa-AMG GT R Pro Tattoo Edition. Co tym razem przygotował dla nas rodzimy tuner?

Polacy już po raz dziesiąty wzięli na swój warsztat Mercedesa Klasy X nadając mu wspaniałe wykończenie Racing Green. Potężny pick-up otrzymał wiele karbonowych akcentów na nadwoziu, a także wykonane z włókna węglowego progi boczne oraz belkę paki. Klasa X doczekała się również nowego lakieru w odcieniu głębokiego szmaragdu, który przypomina kultowy brytyjski zielony odcień przeznaczony dla samochodów wyścigowych.

Wszystkie karbonowe dodatki uzyskały imponujący wygląd dzięki licznym testom malowania i szczotkowania. Dodatkowo, jak przystało na Carlex Design, na powierzchni lakieru widoczny jest subtelny, ręcznie szczotkowany wzór, który został opracowany przez ekspertów i płynnie łączy się z z wykończonym na zielono karbonem, tworząc harmonijny gradient. Nie mogło oczywiście zabraknąć kontrastujących białych pasków oraz dedykowanych emblematów, które świadczą o jego ekskluzywnym pochodzeniu.

Wnętrze zostało utrzymane w podobnym designu, co nadwozie i wykonane w stylu Carlex Design. Stąd też otrzymaliśmy czarno-białą tapicerkę ciemnozieloną podsufitkę, sportowe przednie i tylne siedzenia z pionowymi wstawkami, nowe pasy bezpieczeństwa z niestandardowym zielonym nadrukiem, zielone akcenty w postaci malowanych elementów oraz emblematy Racing Green. Nie mogło oczywiście zabraknąć kierownicy obszytej perforowaną skórą oraz karbonowego wykończenia na obręczy, desce rozdzielczej i panelach drzwi.

Mercedes Klasy X Racing Green

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Carlex Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz