Zasiądź na prawym siedzeniu samochodu rajdowego w towarzystwie Kajetana Kajetanowicza

Czas na idealną propozycję dla fanów rajdów.

Czas na idealną propozycję dla fanów rajdów.

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skupia wokół siebie tysiące wolontariuszy, darczyńców, czy też ogromne rzesze samych uczestników. Choć tym razem Finał już 29. edycji WOŚP nie będzie mógł odbyć się na tak masową skalę, jak zawsze, to nie zabrakło wielu ciekawych aukcji charytatywnych. Wśród nich znajdziemy również kilka interesujących propozycji dla fanów motoryzacji.

Jedną z nich jest możliwość, aby zasiąść na prawym fotelu w samochodzie rajdowym w towarzystwie samego Kajetana Kajetanowicza, czyli wielokrotnego Mistrza Polski i Europy, Wicemistrz Świata WRC2 w sezonie 2019 oraz Wicemistrza Świata WRC3 w sezonie 2020. Oczywiście na samym „siedzeniu” się nie skończy i zwycięzca aukcji będzie mógł przeżyć rajdowe emocje w najczystszej postaci podczas „przejażdżki w rajdowym stylu”.

Co prawda w aukcji nie jest powiedziane, w jakim samochodzie rajdowym będzie mógł zasiąść zwycięzca aukcji, jednak sądzimy, że będzie to Subaru Impreza WRX STi. Pod maską tej spalinowej bestii znajduje się 2,5-litowy boxer o mocy 300 KM oraz 407 Nm maksymalnego momentu obrotowego, które przekazywane są na wszystkie koła przy pomocy 6-biegowego manuala. Takie zestawienie pozwala wystrzelić do „setki” w zaledwie 5,2 sekundy oraz rozpędzić się maksymalnie do 255 km/h.

Na moment pisania tekstu, przejażdżka samochodem rajdowym w towarzystwie samego Kajetana Kajetanowicza została wylicytowana na kwotę 13.000 złotych. Jeżeli jednak jesteś fanem rajdów i chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to nadal możesz przebić tę cenę, gdyż licytacja trwa aż do 14 lutego do godziny 21:00.

Źródło: Allegro

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz