Zdjęcia szpiegowskie

Nowy Ford F-150 Raptor przyłapany na kolejnych testach

Tym razem sfotografowano prototyp z nieco mniejszymi kołami i nową kolorystyką.

Pod koniec czerwca zeszłego roku mogliśmy oficjalnie przywitać nowego Forda F-150, który doczekał się bardzo długiej listy zmian względem poprzedniej generacji. Jednak wraz z nową odsłoną modelu nie pojawił się jej bardziej agresywny wariant Raptor. Dopiero na początku bieżącego miesiąca amerykańska marka zaprezentowała potężnego Forda F-150 Raptor, jednak wraz z jego debiutem Ford nie zaprzestał prac nad swoim kultowym pick-upem i zamierza dokładnie przetestować pojazd, zanim trafi on do sprzedaży, o czym świadczą najnowsze zdjęcia szpiegowskie.

Tym razem szpiedzy motoryzacyjni przyłapali prototyp, którym wydaje się być w pełni gotowy do produkcji Ford F-150 Raptor, który jednak doczekał się kilku zmian względem swojej premierowej wersji. Od razu możemy dostrzec, że przyłapany egzemplarz został wyposażony w nieco inne obręcze. Na swoją premierę F-150 Raptor doczekał się czarnych felg z sześcioma szprychami w kształcie litery V, natomiast sfotografowany egzemplarz posiada nieco grubsze szprychy, które otrzymały diamentowe wykończenie. Co więcej zostały one obute 35-calowymi oponami, a nie premierowymi 37-calówkami, przez które Ford musiał nieznacznie zmodyfikować swoją linię produkcyjną.

Oprócz tego testowany Ford F-150 Raptor doczekał się nowej szaty graficznej. Na jego przedniej masce możemy dostrzec grube czarne paski, natomiast na bocznej części paki pojazdu znalazł się ciekawy wzór z ogromnym napisem „Raptor”. Dodatkowo niedaleko napisu znalazła się flaga Stanów Zjednoczonych, litery FP będące skrótem od Ford Performance, a także liczba 03 oznaczająca trzecią generacją modelu.

Przyłapany egzemplarz może oznaczać, że Ford F-150 Raptor będzie dostępny z kilkoma opcjami indywidualizacji. Sam model trafi do sprzedaży już latem bieżącego roku, a w przyszłym roku do jego ofert dołączy wariant wyposażony w potężną V8.

2021 Ford F-150 Raptor

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz