Co powiecie na coupe od Tesli w stylu Cybertrucka?

Projekt ciekawie łączy w sobie styl retro oraz inspiracje Cybertruckiem.

W listopadzie 2019 roku Tesla zaprezentowała swój kontrowersyjny projekt Cybertrucka, który przez wielu został uznany za nieśmieszny żart. W kolejnych miesiącach internauci podłapali gorący temat i zaczęli tworzyć własne memy z feralną ciężarówką, a najlepsze z nich zebraliśmy w jednym z naszych artykułów. Znani graficy również postanowili stworzyć kilka projektów zainspirowanych Cybertruckiem, a najświeższa wizualizacja przedstawia nietypowe Cybercoupe.

Co prawda, pod koniec września zeszłego roku do sieci trafił projekt o tej samej nazwie, jednak najnowsza kreacja prezentuje się zdecydowanie lepiej. Został on stworzony przez Andreasa Shiakasa, a następnie trafił do zbiorów Behance, gdzie możemy również znaleźć wiele innych grafik. Przód najnowszego CyberCoupe w pewnym stopniu przypomina starsze Lamborghini, jednak jego tył oraz bok ewidentnie nawiązuje do kontrowersyjnej ciężarówki.

Grafik powiedział, że jego CyberCoupe jest mocno inspirowane supersamochodami w kształcie klina z lat 70-tych, co jest widoczne już na pierwszy rzut oka. Czyżby wcześniej wspomniany Cubertruck również został zainspirowany tymi realiami, które zostały przeniesione na niezbyt zgrabne nadwozie ciężarówki?

Ogromna popularność wszelkich projektów nawiązujących do Cyberturcka pokazuje, że tego typu pojazdy cieszą się sporą popularnością. Z drugiej jednak kanciaste coupe od Tesli z z gołej stali nierdzewnej i dopełnione stylem retro może nie być najlepszym połączeniem. Szanse, że taki samochód kiedykolwiek powstanie są nikłe, jednak Tesla przyzwyczaiła nas do realizowania nawet najdziwniejszych pomysłów.

Tesla CyberCoupe – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz