Zdjęcia szpiegowskie

Nietypowa Acura NSX przyłapana podczas zakamuflowanych testów

Czyżby sportowy model nareszcie doczekał się niewielkiego faceliftingu?

Obecna generacja Acury NSX jest już obecna na rynku od 2015 roku i w przeciągu minionych 6 lat nie doczekała się zbyt wielu zmian poza drobnymi poprawkami, czy wprowadzeniem kolorów specjalnych. Jednak wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie zostanie ona nieznacznie odświeżona…. lub otrzyma swoją wersję Type S lub Type R, gdyż do sieci wyciekły fotografie ukazujące zakamuflowany prototyp.

Użytkownik nsxjon opublikował na swoim Instagramie kilka zdjęć przedstawiających zakamuflowany egzemplarz Acury NSX z pomarańczowym lakierem. Niestety jedynie zdjęcie tylnej części pojazdu zostało zrobione z niewielkiej odległości stąd też możemy dokładnie przyjrzeć się wprowadzonym zmianom. Niestety marka postanowiła zakryć cały tył oraz przód pojazdu co nieco utrudnia nam zadanie.

Jednak już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec, że pojazd doczekał się nieco węższych i wyższych tylnych wlotów powietrza, a środkowy otwór wydaje się być nieznacznie szerszy. Natomiast tylne światła zostały przeniesione z obecnego modelu, a sam dyfuzor wydaje się być nieco bardziej okazały, jednak może to być jedynie efekt zastosowanego kamuflażu.

Sprawa przedstawia się znacznie gorzej z przodu, gdyż zdjęcie zostało wykonane z większej odległości, co w połączeniu z siatką maskującą utrudnia dojrzenie szczegółów. Dolne wloty powietrza wydają się być podzielone na dwie części tworząc mniejsze otwory w rogach zderzaka. Jednak zarówno maska, jak i przednie reflektory również zostały przeniesione z obecnego modelu.

Wprowadzone zmiany są bardzo niewielkie, jednak nie możemy być pewni, czy będziemy mieć do czynienia z subtelnym faceliftingiem. Według niedawnych plotek, Acura pracuje nad wariantami Type S oraz Type R dla NSX, co również może stanowić pewien trop. Co prawda zamontowanie niewielkiego spojlera odsuwa nas od podejrzenia, że patrzymy na wersję Type R, jednak nie wykluczamy, że będzie to właśnie „eska”, która oprócz zmodyfikowanego wyglądu doczekałaby się dodatkowego wzrostu mocy. Niestety jak na ten moment są to wyłącznie spekulacje.

2019 Acura NSX

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz