Co powiecie na Bentleya Flying Spur jako pick-up?

Wtórny rynek motoryzacyjny wzbogacił się o luksusowego pick-upa.

Bentley znany jest z produkowania luksusowych i sportowych samochodów, jednak w ofercie brytyjskiej marki nie brakuje również potężnych SUV-ów. Niestety w gamie dostępnych modeli Bentleya nie znajdziemy żadnego modelu występującego w wersji pick-up. Na szczęście z pomocą przybywa wtórny rynek motoryzacyjny oraz DC Customs, które przygotowało nietypowy wariant Bentleya Flying Spur.

Tuner z Wielkiej Brytanii postanowił wypełnić lukę w ofercie Bentleya i przekształcił model Flying Spur w luksusowego pick-upa, który został ochrzczony jako Decadence. Patrząc na przód pojazdu moglibyśmy mieć wrażenie, że mamy do czynienia ze zwykłym egzemplarzem Flying Spur, gdyż firma DC Customs postanowiła w żaden sposób nie modyfikować przodu samochodu i pierwsze zmiany znajdziemy dopiero za słupkiem B.

Niestety ograniczenia nadwozia typu sedan sprawiły, że łóżko ekskluzywnego pick-upa nie jest zbyt duże, stąd też z pewnością nie przypadnie on do gustu osobom ceniącym sobie przestrzeń załadunkową. Niemniej jednak brytyjski tuner uzupełnił łóżko o dodatkowe szuflady oraz szafki, które idealnie nadadzą się do przewożenia mniejszych przedmiotów. Oczywiście, jak przystało na markę premium, całość została wykończona fornirem z drewna.

Firma DC Customs nie zdradziła, ile kosztuje przekształcenie „zwykłego” Bentleya Flying Spur w pick-upa, jednak twierdzi, że jego opracowanie było dotychczas największym wyzwaniem, przed jakim stanął brytyjski tuner. Obecnie pojazd trafił już do swojego właściciela, jednak jeżeli jesteś zainteresowany przekształceniem swojego Bentleya w pick-upa lub szukasz innych ciekawych propozycji, to możesz śmiało zajrzeć na stronę tunera.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz