Oto jak może wyglądać nowa Honda CR-V

Rzadko kiedy możemy przyjrzeć się takiej ilości wprowadzonych zmian.

Obecna odsłona Hondy CR-V powoli zbliża się do kresu swojego istnienia, co oznacza, że japońska marka powinna posiadać już pomysł na kolejną generację modelu. Pojazd został już kilkukrotnie przyłapany podczas zakamuflowanych testów, stąd też nic dziwnego, że graficy z portalu Kolesa.ru postanowili przygotować wizualizację nowej Hondy CR-V, która powinna cię zaskoczyć.

Jeżeli powyższa wizualizacja okaże się prawdziwa, to możemy powiedzieć, że japońscy inżynierowie pokazali swój kunszt oraz stanęli na szczycie swoich możliwości i umiejętności, aby opracować nową odsłonę Hondy CR-V. Samochód doczeka się swoistej rewolucji we wprowadzaniu zmian, rewolucji, która niesie odwrotny skutek niż powinna. Nowa Honda CR-V doczekała się tak wielu zmian i modyfikacji, że w dużej mierze wygląda jak obecna generacja modelu połączona z innym modelem Hondy.

Oczywiście jest to tylko wizualizacja, która może odbiegać od produkcyjnej wersji modelu, jednak zaobserwowanie tak niewielu zmian oznacza, że japońska marka nie zamierza wprowadzić zbyt wielu nowości w wyglądzie samochodu. Co prawda Honda nadal może zmodyfikować wnętrze pojazdu, zastosowaną technologię czy też oferowane układy napędowe, jednak czy zdoła to przekonać klientów do zakupu nowej generacji?

Przejdźmy jednak do zauważalnych zmian. Według grafików z portalu Kolesa.ru, nowa generacja Hondy CR-V zachowa proporcje obecnej odsłony modelu, jednak najnowsze zdjęcia szpiegowskie pokazały, że pojazd powinien otrzymać nieco dłuższą maskę i zwisy, co z drugiej strony może także oznaczać, że przyłapany prototyp występował w konfiguracji z siedmioma fotelami. Oprócz tego Honda CR-V otrzyma nową osłonę chłodnicy o trapezoidalnym wzorze, która została otoczona wąskimi reflektorami i wygląda praktycznie identycznie jak ta widziana w Hondzie Passport. Tuż pod nią znalazł się zmodyfikowany zderzak, który otrzymał spore wloty powietrza, które nieco lepiej komponują się z przodem pojazdu. Ostatnią zauważalną zmianą jest wprowadzenie podwyższonej osłony na bocznych progach.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, jest to jedynie wizualizacja oparta na fotografiach szpiegowskich, więc ostateczny wygląd pojazdu może znacząco się od niej różnić. Nowa generacja Hondy CR-V zostanie zaprezentowana pod koniec przyszłego roku.

2019 Honda CRV Hybrid – zdjęcia z naszego testu

Zdjęcia: Michał Śniadek

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz