Mansory wzięło na swój warsztat Audi RS7 Sportback

Co powiecie na 780 KM mocy oraz 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego?

Mansory jest jednym z najbardziej znanych tunerów na świecie i ma na swoim koncie kilka bardzo ciekawych projektów pokroju potężnego Le Mansory, czyli podkręconego Forda GT, czy też podrasowanego Lamborghini Aventador SVJ, które otrzymało przydomek Mansory Cabrera. Teraz niemiecki tuner wziął na swój warsztat Audi RS7 Sportback i wprowadził do niego kilka modyfikacji wizualnych oraz pokręcił i tak potężny układ napędowy.

Pojazd otrzymał lakier Nardo Gray, który świetnie komponuje się z wieloma dodatkami wykonanymi z włókna węglowego, które nadają modelowi zdecydowanie agresywniejszego wyglądu. Podrasowane Audi doczekało się większego przedniego splittera, zmodyfikowanego tylnego dyfuzora z czterema końcówkami układu wydechowego, subtelnego spojlera na tylnej klapie oraz bardziej wystających progów bocznych, które również zostały wykonane z karbonu. Całość została dopełniona przez zmodyfikowany przedni zderzak z masywniejszymi przednimi wlotami powietrza oraz niebieskie akcenty, które znalazły się na karbonowych dodatkach, felgach oraz bocznych lusterkach.

Wnętrze również doczekało się kilku zmian i zostało zdominowane przez kontrastujące niebieskie wykończenie, które świetnie komponuje się z czarnymi materiałami. Oprócz tego na kierownicy z karbonowymi i skórzanymi elementami znalazło się logo tunera. Skóra trafiła również na podłogę, podobnie jak Alcantara, którą znajdziemy także na wewnętrznych słupkach.

Oczywiście nie mogło obejść się bez modyfikacji pod maską. Audi RS7 Sportback od Mansory otrzymało podkręconą 4-litrową V8 z podwójnym turbodoładowaniem, która generuje teraz 780 KM mocy oraz okrągłe 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dodatkowy zastrzyk mocy przełożył się znacząco na osiągi modelu i skrócił czas sprintu 0-100 km/h do trzech sekund.

Audi RS7 Sportback od Mansory

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz