Oto jak może wyglądać odświeżone BMW X7

Trzeba przyznać, że wprowadzone reflektory wyglądają bardzo odważnie.

Odświeżone BMW X7 zostało już przyłapane podczas zakamuflowanych testów, a zaledwie kilka dni temu szpiedzy motoryzacyjni zdołali przyłapać prototyp nadchodzącej Alpiny BX7 w częściowym kamuflażu. Już wtedy mogliśmy zobaczyć, że bawarska marka szykuje odważny lifting dla swojego flagowego SUV-a, który świetnie pasował do słów Domagoja Dukec, szefa ds. projektowania w BMW, który powiedział, że nowe projekty z Bawarii muszą być „śmiałe i znaczące”. Jednak dopiero teraz możemy dokładnie przyjrzeć się potencjalnym zmianom na wizualizacji przygotowanej przez grafików z portalu Kolesa.ru.

Odświeżone BMW X7 doczeka się zupełnie nowych reflektorów, które wyglądają bardzo odważnie w porównaniu z pozostałymi modelami bawarskiej marki. Oczywiście sam układ dzielonych reflektorów ze światłami do jazdy dziennej w formie paska świetlnego LED obecny jest w wielu samochodach innych marek, a także powinien trafić do zupełnie nowego BMW X8 lub XM, które pojawi się jeszcze w tym roku.

Natomiast przednia kratka zachowa swój duży rozmiar, lecz nie zostanie rozciągnięta w dół tak, jak ma to miejsce w nowym BMW M3 i M4 czy w kilku nowych elektrykach z Bawarii. W przeciwieństwie do przodu pojazdu tył doczeka się bardzo niewielkich zmian. W dużej mierze tylna część pojazdu pozostanie niezmieniona, i odświeżone BMW X7 otrzyma jedynie nową grafikę świetlną LED oraz zmienione poczwórne końcówki układu wydechowego przeznaczone dla topowego wariantu M50i.

Spore zmiany powinny zajść także we wnętrzu pojazdu, które doczeka się zestawu nowych ekranów obsługujących system iDrive8, które zostaną zachowane w tym samym stylu, co wyświetlacze widziane w minivanie Active Tourer serii 2 i elektrycznym SUV-ie iX. Podobne zmiany mogliśmy zobaczyć również w zakamuflowanych prototypach odświeżonej Serii 3, co może oznaczać, że każdy nadchodzący model bawarskiej marki otrzyma identyczny zestaw ekranów.

Odświeżone BMW X7 pojawi się już w 2022 roku, a do tego czasu utraci tytuł flagowego SUV-a bawarskiej marki na rzecz nadchodzącego BMW X8 lub XM, które pojawi się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Krążące pogłoski mówią o potężnym hybrydowym układzie napędowym opracowanym przez zespół M, który mógłby generować około 650 KM mocy.

2023 Alpina XB7 – zdjęcia szpiegowskie, listopad 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz