Samochody elektryczne

A gdyby tak założyć 2000 LED-owych świateł na Mini Electric?

A to wszystko dla celów charytatywnych.

Powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które są idealną okazją, aby dać ludziom trochę uśmiechu lub też pomóc potrzebującym. W tym roku na ulice miast Wielkiej Brytanii wyruszy nietypowi Mini Electric, który został przyozdobiony w aż 2.000 LED-owych świateł, które rozświetlą grudniowe wieczory. Jego podróż rozpocznie się już 25 listopada i potrwa aż pięć tygodni i ma na celu zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnych MS Trust, Duchenne UK i Alzheimer’s Society.

Twórcą tego nietypowego i oryginalnego przedsięwzięcia jest Nicholas Martin, który wielokrotnie podejmował się świątecznych inicjatyw mających na celu wsparcie organizacji charytatywnych. W tym roku w projekt włączyło się Mini, firma Festive Lights i włoskie przedsiębiorstwo zajmujące się inteligentnym oświetleniem Twinkly.

Jestem bardzo wdzięczny za niesamowite wsparcie projektu i zaangażowanych w tym roku zespołów. Mini Electric jest jeszcze bardziej ekscytujący w prowadzeniu i oznacza, że ​​wszystkie moje podróże w trasie są przyjazne dla środowiska, a kontrolowane przez aplikację światła Twinkly z ich niesamowitymi konfigurowalnymi animacjami naprawdę dodają samochodowi trochę dodatkowej magii. Nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w drogę, aby szerzyć ducha Świątecznego Mini i zebrać dużo pieniędzy dla trzech organizacji charytatywnych.

Nicholas Martin

Martin przygotował całą listę przystanków na kilkutygodniowej trasie swojego świątecznego Mini, które mogą zainteresować osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego, osoby organizujące imprezy świąteczne dla brytyjskiego społeczeństwa mogą skontaktować się z Martinem i zaplanować jego wizytę podczas wydarzenia.

Martin już od kilku lat kultywuje tradycje świątecznych podróży rozświetlonym Mini. Oprócz tego w 2019 roku mieszkaniec jego miasta Bracknell zapytał, czy mógłby prowadzić samochód, aby zaskoczyć 11-letniego chłopca cierpiącego na dystrofię mięśniową Duchenne’a, na co oczywiście się zgodził. Natomiast rok temu pandemia Covid-19 wymusiła odwołanie wielu ceremonii zapalania drzew, stąd też Martin jeździł swoim rozświetlonym Mini, aby rozweselić ludzi i zebrał wtedy 5000 funtów dla MS Trust i Duchenne UK.

Świąteczne Mini Electric

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz