The Grand Tour

The Grand Tour powraca! Dziś pojawi się zapowiedź nowego odcinka specjalnego

Motoryzacyjne show powraca z zupełnie nową przygodą.

Aktualizacja

The Grand Tour powraca 17 grudnia! [trailer]

Oryginalny wpis

Ostatni odcinek z motoryzacyjnymi przygodami Jeremiego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda mogliśmy oglądać pod koniec lipca bieżącego roku. Okazuje się, że The Grand Tour powraca do założeń emisji dwóch odcinków specjalnych rocznie i wkrótce zobaczymy zupełnie nową przygodę.

W mediach społecznościowych brytyjskiego show motoryzacyjnego pojawiło się tajemnicze zdjęcie z podpisem „Something’s about to drop”, co wraz ze zdjęciem ilustrującym transportowanym na linie Citroenem 2CV jest grą słów, którą można odczytać jako „Coś zaraz spadnie”, lecz również jako „Coś wkrótce zostanie wypuszczone” lub „wyemitowane”.

Okazuje się, że mowa jest nie tylko o zrzuceniu klasycznego Citroena z niemałej wysokości, lecz również o oficjalnym trailerze nowego odcinka specjalnego i ogłoszeniu daty premiery.

W chmurach został ukryty przekaz z informacją, że premiera zapowiedzi odbędzie się już dziś, 25 listopada.

Uwaga! Spoilery poniżej!

Czytasz na własną odpowiedzialność 😉

The Grand Tour powróci z nowym odcinek specjalnym kontynuując nową formułę zapoczątkowaną w grudniu 2019 roku. Ponownie zobaczymy całą trójkę prezenterów, a tematem przewodnim będą francuskie samochody. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May spróbują zrozumieć dlaczego auta produkowane u ich bliskiego sąsiada od zawsze są „trochę” inne – stylistycznie, czy pod względem rozwiązań technologicznych.

Przygoda rozpocznie się Walii

Nagrywanie nowego odcinka specjalnego rozpoczęła się kwietniu bieżącego roku w Walii, a dokładniej w miejscowości Crickhowell. Richard Hammond został przyłapany za kierownicą Renault Scenic wraz z ekipą filmową. Niedługo później udało się go przyłapać podczas nagrywania sceny parkowania, w której zderzył się z dwoma zaparkowanymi samochodami.

Jako ciekawostkę można dodać, że pomimo wielu profesjonalnych kamer na miejscu i otoczenia Hammonda operatorami, ktoś wezwał policję i zgłosił kolizję. Na profilu lokalnej policji pojawiła się publiczna odpowiedź na zgłoszenie:

Cześć Philip, dzięki za kontakt. Jesteśmy świadomi, że w tej chwili w tej okolicy odbywa się nagrywanie filmu, ale dzięki za poinformowanie nas o tym.

Wpis w trakcie aktualizacji…

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz